House Fit Clinic Bahçeşehir’de!

Yeni şubemizde avantajlı üyelik ve özel derslerden faydalanmak için hemen arayın!

Sizi Arayalım!

  Sportif Performans

  House Fit Performance

  2024 Yaz Sportif Performans Geliştirme Kampı başlıyor!

  House Fit Clinic – Göktürk ve Bahçeşehir şubelerinde yapılan kamplar sporcuların sezona hazırlanmasını amaçlar. Hazırlık süreçleri sporcuya özel antrenman programlamalarını içermelidir. Sporculara özel olmayan antrenmanlar aşırı yüklenmelere sebep olarak sporcuyu sürantrene denilen bitkinlik durumuna veya yıl içerisinde yakalacağı pik performans bölgelerine daha sezon başlamadan çıkmasına neden olabilir. Biz House Fit Performance ekibi olarak sporcularımızın branşa özel olarak hazırlanan performans testlerini yapar, sporcunun ihtiyacı olan antrenmanı; bilimsel çerçevede bir periyotlama yaparak uygularız. Sporcuları sadece fiziksel olarak değil mental olarakta yeni sezona hazırlanmalarını sağlarız. Sağlıklı bir gelişim için beslenme ve ek gıdaların önemini bildiğimiz için kişiye özel beslenme programlarıyla sporcuların performansını bir adım daha öne çıkarmak en büyük hedefimiz. Yoğun antrenman dönemlerinde ise sporcuların tekrar yenilenebilmesi için Recovery/toparlanma seansları uygulayarak bir sonraki antrenmana hazır hale getiririz. Antrenman aralarında sıvı kayıplarını önleyecek hidrasyon içecekleriyle hem boşalan enerji depolarını dolduracak hem de performans kayıplarının önüne geçeceğiz. Sen de etkili bir yaz dönemi geçirmek istiyorsan branşın ne olursa olsun seni de bekliyoruz!

  Tarih:
  Haziran-Temmuz-Ağustos 2024

  Kayıt:
  Göktürk
  : 0536 485 99 12
  Bahçeşehir: 0538 699 13 48

  Lokasyon: Göktürk-Bahçeşehir/İstanbul

  Fiyatlandırmalar: Paket fiyatlarına göre değişmektedir. Lütfen size uygun paketi seçmek için bizi arayıp randevu alın.

  Sıkça sorulan sorular?

  Amatör veya profesyonel bütün sporcular yaş grubu gözetmeksizin kampa katılabilir.

  House Fit Performance ekipleri sporun ihtiyaçlarını, yaptığın sporun biomekaniğini ve fizyolojisini önceden tespit eder ve programlamalarda branşa uygun temelleri baz alırız.

  1 ay içerisinde haftada 5-6 antrenman olacak şekilde planlanacak. Bu antrenmanlar seviyene uygun olarak bazı günler hafif olurken bazı günler yoğun olarak gerçekleşebilir.

  Sporcu kampımız İstanbul Göktürk ve Bahçeşehir House Fit Performance merkezimizde gerçekleşecektir.

  Kampta konaklama imkanı yok. İstanbul dışından gelenler için yakın oteller ile görüşülebilir. Bunun için bizi arayabilirsin.

  Sportif performans antrenmanları ortalama olarak 60-90 dakika arasında sürmektedir.

  Talebin doğrultusunda ekstra teknik antrenörler sana özel seanslar yapabilir.

  Nasm Master Trainer’ları Doç. Dr. Türker Bıyıklı ve Halim Öz önderliğinde alanında uzman sertifikalı 30 kişilik büyük bir atletik performans antrenörü ekibi kamplarda görev alıyor.

  Amerikan National Academy of Sports Medicine kurumunun bilimsel olarak kanıta dayalı sistemi olan Optimum Performance Training Model’i sporculara uyguluyoruz. Bu model içerisinde esneklik, core, balance, hız, çeviklik, çabukluk, metabolik kondisyon gelişimi ve dayanıklılık, kuvvet ve güç gelişimlerini sporla orantılı olarak hedefler.