House Fit Clinic Bahçeşehir’de!

Yeni şubemizde avantajlı üyelik ve özel derslerden faydalanmak için hemen arayın!

Sizi Arayalım!

  Sportif Performans

  House Fit Performance

  2022 Yaz Sportif Performans Geliştirme Kampı başlıyor!

  House Fit Clinic – Göktürkbünyesinde yapılan kamplar sporcuların sezona hazırlanmasını amaçlar. Hazırlık süreçleri sporcuya özel antrenman programlamalarını içermelidir. Yoksa aşırı yüklenmek sporcuyu sürantrene denilen bitkinlik durumuna veya yıl içerisinde yakalacağı pik performans bölgelerine daha sezon başlamadan çıkmasına neden olabilir. Biz House Fit Performance ekibi olarak sporcularımızın branşa özel olarak hazırlanan performans testlerini yapar, sporcunun ihtiyacı olan antrenmanı programlayıp uygularız. Sporcuları sadece fiziksel olarak değil mental olarakta yeni sezona hazırlanmalarını sağlarız. Sağlıklı bir gelişim için beslenme ve ek gıdaların önemini bildiğimiz için kişiye özel beslenme programlarıyla sporcuların performansını bir adım daha öne çıkarmak en büyük hedefimiz. Yoğun antrenman dönemlerinde ise sporcuların tekrar yenilenebilmesi için Recovery/toparlanma seansları uygulayarak bir sonraki antrenmana hazır hale getiririz. Antrenman aralarında sıvı kayıplarını önleyecek hidrasyon içecekleriyle hem boşalan enerji depolarını dolduracak hem de performans kayıplarının önüne geçeceğiz. Sen de etkili bir yaz dönemi geçirmek istiyorsan branşın ne olursa olsun seni de bekliyoruz!

  Tarih:

  Haziran-Temmuz-Ağustos 2022

  Kayıt: 0536 485 99 12

  Lokasyon: Göktürk-Eyüpsultan/İstanbul

  Fiyatlandırmalar: Paket fiyatlarına göre değişmektedir. Lütfen size uygun paketi seçmek için bizi arayıp randevu alın.

  Sıkça sorulan sorular?

  Kampa kimler katılabilir?

  Amatör veya profesyonel bütün sporcular yaş grubu gözetmeksizin kampa katılabilir.

  Kendi branşıma özgü antrenmanlar olucak mı?

  House Fit Performance ekipleri sporun ihtiyaçlarını, yaptığın sporun biomekaniğini ve fizyolojisini önceden tespit eder ve programlamalarda branşa uygun temelleri baz alırız.

  Haftada kaç gün antrenman olucak?

  1 ay içerisinde haftada 5-6 antrenman olucak şekilde planlanıcak. Bu antrenmanlar seviyene uygun olarak bazı günler hafif olurken bazı günler yoğun olarak gerçekleşebilir.

  Kamp nerede gerçekleşiyor?

  Sporcu kampımız İstanbul Göktürk’teki merkezimizde gerçekleşecektir.

  Kampta konaklama imkanı var mı?

  Kampta konaklama imkanı yok. İstanbul dışından gelenler için yakın oteller ile görüşülebilir. Bunun için bizi arayabilirsin.

  Bir günlük antrenmanlar ne kadar sürüyor?

  Sportif performans antrenmanları ortalama olarak 60-90 dakika arasında sürmektedir.

  Branş antrenmanları yapabilir miyim?

  Talebin doğrultusunda ekstra teknik antrenörler sana özel seanslar yapabilir.

  Kampta hangi Atletik Performans Antrenörleri yer alıcak?

  Nasm Master Trainer’ları Doç. Dr. Türker Bıyıklı ve Halim Öz önderliğinde alanında uzman sertifikalı atletik performans antrenörleri kamplarda görev alıyor.

  Kampta hangi antrenman modelleri kullanıyor?

  Amerikan National Academy of Sports Medicine kurumunun bilimsel olarak kanıta dayalı sistemi olan Optimum Performance Training Model’i sporculara uyguluyoruz. Bu model içerisinde esneklik, core, balance, hız, çeviklik, çabukluk, metabolik kondisyon gelişimi ve dayanıklılık, kuvvet ve güç gelişimlerini sporla orantılı olarak hedefler.