House Fit Clinic Bahçeşehir’de!

Yeni şubemizde avantajlı üyelik ve özel derslerden faydalanmak için hemen arayın!

Sizi Arayalım!

  Bahçeşehir

  “Her metabolizma parmak izi kadar değişkendir.”
  Doç. Dr. Türker Bıyıklı

  House Fit Clinic, ülkemizin en önemli akademisyen ve uygulayıcılarıyla birlikte Türkiye’de ilk kez Göktürk’te yaptığı konsepti Bahçeşehir’e taşıyor.
  Sağlıklı yaşam, sportif performans, önleyici, düzeltici egzersiz ve klinik egzersizi birleştiren çatısıyla çocuklar, gençler ve yetişkinlerin sağlıklı bir şekilde hareket etmesine olanak tanıyor. Bünyemizde verilecek hizmetler alanında uzman eğitmenlerle birlikte Bahçeşehir ve Bahçekent sakinlerine kaliteli hareketi deneyimlemeyi amaçlıyor.

  Neler yapıyoruz?

  House Fit Clinic’e gelen misafirler öncelikle bilimsel temellere dayanan detaylı olarak fiziksel ve fizyolojik bazı ölçüm ve değerlendirmelere tabi olurlar. Bu değerlendirmeler kişiye özel egzersiz dizaynının olmazsa olmaz bir bileşenidir ve gerçek egzersiz ihtiyacını ve akut değişkenlerin en doğru şekilde belirlenmesini sağlarlar.

  Her metabolizmanın eşsiz olduğu yaklaşımı, her bireyin programının fiziksel ve fizyolojik durumuna göre egzersiz planlamasının yapılması ve uygulanması ayrıca belirli periyotlarda tekrar edilmesini gerektirir.

  Egzersiz ilaçtır!

  House Fit Clinic içerisinde sadece sağlıklı bireyler değil, belirli kronik hastalıkları veya eklem rahatsızlıkları olan bireyler için de klinik egzersiz, hastalıkları önlemek veya mevcut hastalıklarını tetiklemeyecek egzersiz uygulamalarıyla sağlığını korumayı ve geliştirmeyi amaçlıyor.

  Her metabolizma parmak izi kadar değişken ise her sporcu da eşsiz bir performans planlamasına sahip olmalıdır!

  Profesyonel veya amatör sporcular için yapılan spor branşı fark etmeksizin House Fit Clinic’de sporun fiziksel ve fizyolojik ihtiyaçları belirlenir. Sporcunun mevcut performansı motorik, biokimyasal ve genetik açıdan ölçülerek uluslararası norm değerlendirmeleriyle kendi yaş grubundaki ve branşındaki sporcularla karşılaştırılarak şuan ki mevcut durumu belirlenir. Bireysel atletik performans antrenörü ile birlikte antrenman planlaması yapılır ve atletik performansı en üst seviyede geliştirmeye yönelik antrenmanlar uygulanır.

  Tesis hakkında

  Yaklaşık 500 metrekare üzerine kurulu vip kişiye özel hizmet verecek olan tesisimizde;

  250 metrekare alanda sınıfının en iyi egzersiz ekipmanı olan dünyanın önde gelen marka ekipmanlar kullanılmıştır. Bu alanda kardiyo ekipmanları, izotonik kuvvet makinaları ve serbest ağırlıklar ile eğitmenlerimizin kontrolünde egzersiz yapabileceksiniz.

  Cadillac ve reformer bulunan pilates stüdyomuz,

  Fitness ölçüm ve değerlendirme Laboratuvarımız,

  Corrective Exercise – Düzeltici Egzersiz stüdyosu,

  Kadın, erkek ayrı olarak duş ve soyunma odaları,

  Dinlenme ve sosyalleşebileceğiniz alanlara kadar tüm ihtiyaçları karşılamak amacıyla dizayn edilmiştir.