House Fit Clinic Bahçeşehir’de!

Yeni şubemizde avantajlı üyelik ve özel derslerden faydalanmak için hemen arayın!

Sizi Arayalım!

  Hizmetlerimiz

  House Fit Clinic çatısı altında verilecek hizmetler;

  • Sağlık ile ilgili fiziksel uygunluk özelliklerinin ölçümleri ve değerlendirilmesi
  • Klinik egzersiz ile kronik hastalıkları (kalp, diyabet, tansiyon, kolesterol gibi) olan bireylere özel egzersiz uygulamaları
  • Personal Training hizmeti (bireysel egzersiz danışmanlığı hizmeti)
  • Pilates egzersiz yöntemi ile bireysel çalışmalar
  • Sportif performans ölçme, değerlendirme ve atletik performans gelişimi antrenmanları
  • Fizyoterapi/Recovery 7’den 70’e her yaştan bireyin aktivite düzeyi ne olursa olsun yaşam kalitesini arttırma ve devamlılığını sağlamaktadır.
  • Okul öncesi 4-6 yaş çocuklara küçük özel gruplar ile temel hareket eğitim.

  Bünyemizde ister yıllık üyelik yaparak faylanabilir ister özel ders-personal training hizmeti alarak da faydalanabilirsiniz. Merkezimize üye olan misafirlerimiz uluslararası sertifikasyona sahip alanında uzman eğitmenler ile öncelikle Fitness ölçüm ve değerlendirme laboratuvarında; fizyolojik, fiziksel, postür ve hareket değerlendirmelerinden geçerler. Bu değerlendirmeler ve misafirlerimizin hedefleri doğrultusunda kişiye uygun özel programlar hazırlanarak Worfact app ile akıllı telefonlarınıza egzersizler yüklenir. Misafirlerimiz geldiklerinde programlarını eğitmenlerimizin denetiminde doğru açılarda güvenli bir şekilde uygulama fırsatı bulurlar. Bu sayede sağlık ve fitness seviyesi yükselirken hem de istediği fiziksel hedeflerine doğru hızla sonuca ulaşır. Ölçüm, değerlendirmeler ve programlar her ay revize edilir, 2 ay gibi bir sürede yenilenerek egzersizden verimi maksimum seviyeye ulaştırmış oluruz.

  House Fit Clinic üyelerimizin yurt içi ve dışı seyahatlerinizde programlarının aksamaması ve egzersizden verimin düşmemesi için eğitmenlerimiz online olarak programlarınızı bulunduğunuz ortama göre düzenler. Bu sayede aldığınız hizmette aksama olmazken eğitmenlerimizin motivasyonuyla egzersize olan devamlılığınız giderek artar.

  Personal training hizmeti alan misafirlerimiz de aynı süreci izlerler yalnız bütün egzersizleri eğitmenleri tarafından birebir olarak uygular, ihtiyacı dahilinde pilates gibi farklı egzersiz metodlarını da programlarına ekler. Personal training hizmeti alan misafirlerimiz yurt içi ve dışı seyahatlerinde online canlı olarak eğitmenlerimizle bulundukları ortamda hiçbir ekipman olmasa bile hizmet almaya devam ederler.

  Detaylı sunum ve merkezimizi ziyaret için bize ulaşabilirsiniz.